Aktualnie znajdujesz się: Strona główna / Aktualności

Aktualności

kwi
17
0
Zadbaj o rozwój intelektualny malucha i kup mu kolorowankę

Wydawać by się mogło, że dzisiaj rozwój poszedł na tyle do przodu, że fundowanie dzieciakom malowanek, które były popularne w czasie naszego dzieciństwa jest już swego rodzaju przeżytkiem.... więcej »

kwi
15
0
Jak przechytrzyć pociechę i zachęcić ją do prac manualnych?

Twoje dziecko jest zbyt energiczne, by usiedzieć w miejscu i spokojnie ćwiczyć pisanie czy malowanie? A może Twój szkrab nie przepada za pracami rysunkowymi? Bez względu na to, jaki charakter... więcej »

kwi
13
0
Kolorowanki dla dzieci – gdzie je kupować?

Wśród wielorakich zabawek, które występują obecnie na rynku można wyróżnić uznawane za niemal uniwersalne – kolorowanki. Jest to książeczka, która zawiera różnorodne obrazki... więcej »

kwi
10
0
Kolorowanki – nie muszą nudzić

Malowanki wcale nie odeszły do lamusa, a wręcz przeciwnie – określa się je, jako uniwersalną formę zabawy połączonej z przyswajaniem wiedzy. Dlatego też każdy rodzic powinien zachęcić... więcej »

kwi
08
0
Jak wybrać kolorowankę dla Twojego dziecka? Kilka skutecznych porad

Malowanki dla maluszków są znakomitym wariantem zabawy i nauki w jednym. Niestety wiele dzieci, zwłaszcza tych brzdąców, które zasmakowały już nieco nowocześniejszych form relaksu typu gry... więcej »

lut
03
0
Suszarka

 Służy do suszenia włosów.(suszarka) więcej »

sty
07
0
Kiedy wysadzać tulipany i mieczyki.

  Pielęgnacja ogrodu czy choćby rabatów koło naszego domu czy na balkonie wymaga od nas nie tylko chęci, pasji i umiejętności ale przede wszystkim wiedzy kiedy i w jaki sposób przeprowadzać... więcej »

sty
04
0
Jak wybierać kolorowanki dla dwu i trzy latka.

 Zainteresowanie małych dzieci dwu, trzy letnich kolorowaniem jest zazwyczaj związane z naśladowaniem starszego rodzeństwa. Dzieci w tym wieku zazwyczaj zaczynają swoją przygodę z... więcej »

sty
03
0
Czym kierować się przy wyborze imienia.

 Przyjście na świat dziecka to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdej rodziny i nie ma tu znaczenia czy jest to pierworodne dziecko czy kolejne. Wymaga ono od nas wielu przygotowań i... więcej »

sty
02
0
Jak zachęcić dziecko do czytania.

 Umiejętność czytania dzieci nabywają zazwyczaj w pierwszej klasie , zdarzają się jednak coraz częściej dzieci czytające nieco wcześniej. Pierwszym krokiem w nauce czytania jest zabawa w... więcej »

gru
31
0
Jak zachęcić dziecko do mycia zębów.

 Kwestia dbania o higienę jamy ustnej jest niezwykle ważna. Nawyk czyszczenia ząbków warto w dziecku zaszczepiać od najmłodszych lat. Pierwszym takim momentem jest pojawienie się... więcej »

gru
23
0
Kiedy rozpowszechnianie wizerunku nie wymaga zezwolenia.

 Fotografowanie otaczającej nas rzeczywistości może nam przynieść wiele radości i satysfakcji ale też przysporzyć wielu kłopotów. Nie wolno nam bowiem naruszać prywatności i szachować cudzym... więcej »

gru
22
0
Kiedy wysadzać dziecko na nocnik.

 Załatwianie potrzeb fizjologicznych przez dzieci w miejscu do tego przeznaczonym (na sedes czy początkowo nocnik) to zadanie nie łatwe choć wydaje się być czynnością naturalną. Wymaga od... więcej »

gru
21
0
Koloroterapia w walce ze stresem.

 O tym , ze kolory maja nie zwykłą siłę i moc sprawczą wiedzieli i wykorzystywali to już ludzie w starożytności. Koloroterapia do niedawna niedoceniana i nie dostrzegana obecnie wkracza w... więcej »

gru
20
0
Śniadanie daje moc.

 Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Niestety często pomijany lub zaniedbywany przez wszystkich. O jego wadze wiedzą wszyscy, od najmłodszych lat bowiem rodzice kładą nam tę... więcej »

gru
19
0
Jak godzić rodzeństwo?

Funkcjonowanie w licznej rodzinie dostarcza nam wiele radości i bodźców do działania, jednocześnie też wymaga od nas wielu ustępstw na, które nie zawsze mamy ochotę przystawać. Konflikty między... więcej »

fajnekolorowanki.pl © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd