Aktualnie znajdujesz się: Strona główna / Aktualności / Archiwum / Grudzień 2012

Grudzień 2012

gru
31
0
Jak zachęcić dziecko do mycia zębów.

 Kwestia dbania o higienę jamy ustnej jest niezwykle ważna. Nawyk czyszczenia ząbków warto w dziecku zaszczepiać od najmłodszych lat. Pierwszym takim momentem jest pojawienie się... więcej »

gru
23
0
Kiedy rozpowszechnianie wizerunku nie wymaga zezwolenia.

 Fotografowanie otaczającej nas rzeczywistości może nam przynieść wiele radości i satysfakcji ale też przysporzyć wielu kłopotów. Nie wolno nam bowiem naruszać prywatności i szachować cudzym... więcej »

gru
22
0
Kiedy wysadzać dziecko na nocnik.

 Załatwianie potrzeb fizjologicznych przez dzieci w miejscu do tego przeznaczonym (na sedes czy początkowo nocnik) to zadanie nie łatwe choć wydaje się być czynnością naturalną. Wymaga od... więcej »

gru
21
0
Koloroterapia w walce ze stresem.

 O tym , ze kolory maja nie zwykłą siłę i moc sprawczą wiedzieli i wykorzystywali to już ludzie w starożytności. Koloroterapia do niedawna niedoceniana i nie dostrzegana obecnie wkracza w... więcej »

gru
20
0
Śniadanie daje moc.

 Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Niestety często pomijany lub zaniedbywany przez wszystkich. O jego wadze wiedzą wszyscy, od najmłodszych lat bowiem rodzice kładą nam tę... więcej »

gru
19
0
Jak godzić rodzeństwo?

Funkcjonowanie w licznej rodzinie dostarcza nam wiele radości i bodźców do działania, jednocześnie też wymaga od nas wielu ustępstw na, które nie zawsze mamy ochotę przystawać. Konflikty między... więcej »

fajnekolorowanki.pl © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd